Підприємства холдингу “Білоруська цементна компанія”

ВАТ “Білоруський цементний завод”

За порівняно короткий термін підприємству вдалося стабілізувати і налагодити процес виробництва цементу, вийти на світовий ринок, закріпити позиції на внутрішньому ринку, довести високу якість своєї продукції.

ВАТ “Крічевцементношіфер”

Відкрите акціонерне товариство «Крічевцементношіфер» Міністерства архітектури і будівництва Республіки Білорусь – одна з найбільших в країні, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів.

ВАТ «Красносельскстройматеріали»

Є сьогодні найбільшим виробником будівельних матеріалів в Республіці Білорусь.

Філія “Молодечножелезобетон”

Філія “Молодечножелезобетон” ВАТ “Крічевцементношіфер” створений на підставі наказу Мінсколбгосімущества від 22.10.1996 №51.

ВАТ “Крічевцементношіфер”

Відкрите акціонерне товариство «Крічевцементношіфер» Міністерства архітектури і будівництва Республіки Білорусь – одна з найбільших в країні, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів.

Філія “Рогачевжелезобетон”

Наше підприємство вже понад 24 років успішно випускає продукцію із залізобетону. Ми постійно розвиваємося, освоюємо випуск нових виробів, піклуємося про високу якість і прийнятну ціну.

Філія № 6 «Любанський КСМ»

“Любанський комбінат будівельних матеріалів” відкритого акціонерного товариства «Білоруський цементний завод» утворений 10 грудня 2013 року.

Філія “Новополоцкжелезобетон”

Філія “Новополоцкжелезобетон” відкритого акціонерного товариства “Крічевцементношіфер” – це багатопрофільне сучасне підприємство з виробництва залізобетонних виробів та конструкцій.

Філія № 7 “Оршастройматеріали”

Підприємство має вісімдесяти річний досвід роботи в галузі виробництва будівельних матеріалів. Чисельність працюючих складає 273 людини.

Філія №1 «Цемремонт»

Філія №1 «Цемремонт» республіканського виробничо-торгового унітарного підприємства «Керуюча компанія холдингу« Білоруська цементна компанія »створено 01 жовтня 2014 року.

Філія №2 «ЦемАвто»

Філія №2 «ЦемАвто» республіканського виробничо-торгового унітарного підприємства «Керуюча компанія холдингу« Білоруська цементна компанія »Створено 23.11.2015 року.

Філія №3 “Цемстройремонт”

Філія №3 “Цемстройремонт” республіканського виробничо – торгового унітарного підприємства “Керуюча компанія холдингу” “Білоруська цементна компанія створений 29.12. 2016 року”.

Філія № 3 “Мінський комбінат силікатних виробів”

Мінський комбінат силікатних виробів (зараз: Філія № 3 “Мінський комбінат силікатних виробів” ВАТ “Білоруський цементний завод”) утворено в 1895 році і в даний час є найбільшим в Республіці Білорусь виробником будівельних і теплоізоляційних матеріалів.

Філія “Барановичский Комбінат ЖБК”

Барановичский комбінат залізобетонних конструкцій створений відповідно до наказу Міністерства будівництва БССР № 59 від 10 лютого 1965 року. Введено в дію 8 лютого 1968 року.

Філія №7 «Сморгоньсілікатобетон»

«Сморгоньсілікатобетон» – одне з найбільших виробників широкого асортименту будівельних матеріалів в Республіці Білорусь.
Протягом всієї історії підприємства ми показуємо приклад стабільності якості, виробляємо конкурентні, енергоефективні, екологічно безпечні будівельні матеріали доступні в будь-який час, в будь-якому місці кожного споживача.

Філія № 5 «Гродненський комбінат будівельних матеріалів»

Філія № 5 “Гродненський комбінат будівельних матеріалів” відкритого акціонерного товариства “Красносельскстройматеріали” спеціалізується на випуску виробів для житлового будівництва із силікатної ніздрюватого і щільного бетону автоклавного твердіння і займає одне з перших місць по їх виробництву в Республіці Білорусь.

Завод СЖБ №3 м Вітебська

Завод збірного залізобетону засновано 6 травня 1956 року.

Спочатку підприємство входило до складу різних будівельних трестів і об’єднань в різні роки, а з 30 грудня 1998 року заводом було перетворено у відкрите акціонерне товариство “Завод збірного залізобетону № 3 м.Вітебськ”. 21 червня 2017 року завод був приєднаний до ВАТ “Крічевцементношіфер” і увійшов до складу холдингу “Білоруська цементна компанія”

Філія №4 «Комбінат будівельних конструкцій м. Орша»

Асортимент підприємства Філія №4 «Комбінат будівельних конструкцій» сформований з більш ніж 300 найменувань залізобетонних виробів і конструкцій загального призначення і специфічної продукції для об’єктів залізничного будівництва.