Білоруська цементна компанія – універсальне рішення! Сьогодні в будівельній галузі Білорусі складно знайти більш впізнаваний бренд, ніж «БЦК». Наша продукція представлена практично на всіх будівельних майданчиках країни – від житлового будівництва, до найбільших промислових і соціально-значущих об’єктів.

Холдинг «Білоруська цементна компанія» пропонує своїм партнерам по-справжньому універсальні рішення в сфері поставок будівельних матеріалів. Широкий асортимент продукції, що випускається дозволяє задовольнити запити найвимогливіших замовників як в нашій країні, так і за кордоном. Серед наших партнерів – невеликі фірми і гіганти
будівельної галузі.

Нам довіряють, тому що Білоруська цементна компанія – це надійно. У своїй роботі ми в першу чергу орієнтуємося на якість продукції і пропонуємо своїм замовникам будівельні матеріали, що відповідають всім вимогам сучасного будівельного ринку.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, здоровий глузд при прийнятті рішень, безумовне дотримання зобов’язань – відмінна риса холдингу, яка створила нам репутацію чесного і сумлінного постачальника. Завдяки чіткій, злагодженій роботі всіх служб і структурних підрозділів компанії ми зайняли і впевнено утримуємо лідируючі позиції на ринку будматеріалів Білорусі та країн СНД. Якщо ви хочете добитися успіху, то робіть це разом з сильним лідером. З нами – холдингом «Білоруська цементна компанія»!

Сьогодні холдинг об’єднує 26 підприємств, розташованих у всіх
регіонах країни. До складу холдингу входять:

  • Республіканське виробничо-торгове унітарне підприємство «Керуюча компанія холдингу« Білоруська цементна компанія »з філіями – №1« Цемремонт », №2« Цемавто », №3 «Цемстройремонт», №4 «Комбінат будівельних конструкцій» м.Орша і Торговий дім «цементна компанія» м. Смоленськ.
  • ВАТ «Білоруський цементний завод» з філіями -№1 «Цемагро», №3 «Мінський комбінат силікатних виробів», №5 «Могілевжелезобетон», №6 «Любанський КСМ», №7 «Оршастройматеріали»;
  • ВАТ «Крічевцементношіфер» з філіями «Новополоцкжелезобетон», «Рогачевжелезобетон», «Молодечножелезобетон», «Завод СЖБ №3 м Вітебська», «Барановичский КЖБК»;
  • ВАТ «Красносельсктройматеріали» з філіями №1 «Цементний завод», №3 «Вапняний завод», №4 «Кар’єроуправління», філія №5 «Гродненський КСМ», філія №6 «Санаторій праліска», філія №7 «Сморгоньсілікатобетон», УП Красносельсавтотранс, ЧУП «Цемстрой» .На сьогоднішній день холдинг «Білоруська цементна компанія» – провідний виробник будівельних матеріалів в Республіці Білорусь.

На підприємствах, що входять до складу холдингу «Білоруська цементна компанія», постійно ведеться робота по розширенню ринків збуту, удосконалення якості продукції, раціонального використання ресурсів та впровадження інвестиційних проектів. Результатом роботи управляючої компанії є позитивний результат всіх підприємств і філій, що входять до складу холдингу.

Основний вид діяльності:

  • оптова торгівля будівельними матеріалами;
  • наукові дослідження і розробки;
  • консультування з питань комерційної діяльності та управління;
  • діяльність з управління холдинговими компаніями;
  • інші види економічної діяльності.